• Městský bazén Čelákovice

  • Městský stadion

  • Tělocvična

  • Minihřiště UEFA

  • Hřiště a sportoviště

Copyright © 2021 Home - Hostgator Reviews - Čelákovická sportovní, p. o.

Od září rozšiřujeme čas vyhrazený pro plavání seniorů

 

Pro velký zájem jsme se rozhodli rozšířit a sjednotit čas, kdy mají senioři Městský bazén vyhrazen jen pro sebe. Od září 2016 se na vás těšíme každou sobotu a neděli, vždy v čase 9.00 – 11.00 hodin.

 

Senioři budou ve svůj svátek plavat zdarma

Vstup zdarma do Městského bazénu pro všechny seniory, to je dárek Čelákovické sportovní, p.o. k Mezinárodnímu dni seniorů, který letos připadne na sobotu 1. října 2016. Bezplatné plavání platí nejen ve vyhrazených hodinách pro seniory (9-11 hodin), ale po celou otevírací dobu pro veřejnost. Těšíme se na vás!

 

Plavecká soutěž měst poprvé v Čelákovicích

25. ročník Plavecké soutěže měst bude poprvé hostit také Městský bazén v Čelákovicích. Možnost startovat mají ve středu 5. října 2016 plavci všech věkových kategorií. Kterýkoliv zájemce dostává šanci zaplavat si libovolným stylem na čas trať 100 metrů, otestovat si tak svoji aktuální formu a zároveň se na chvíli ocitnout v roli jednoho z "reprezentantů" svého města. Zváni jste v časech: 6.15 – 8.00; 12.00 – 13.00; 13.30 – 15.00; 19.00 – 21.30 hodin. Tradiční celorepubliková akce je pořádána od roku 1992, letos poprvé pod hlavičkou ČASPV. Velmi rádi se připojujeme k propagaci kondičního plavání jako vděčné, celoročně i celoživotně využitelné pohybové aktivity.

 

Čelákovická sportovní, p.o.

Nabízíme

Zájmovým sdružením i ostatním institucím nabízíme kdykoli v průběhu roku možnost pořádaní sportovních soustředění či akcí, sportovní vyžití pro školy v přírodě, letní dětské tábory nebo pořádání firemních akcí.

Využijte všech našich sportovišť:
Městský bazén s tělocvičnou a víceúčelovým hřištěm, Sportovní halu Vikomt, Městský stadion (travnatá plocha, minihřiště s umělým osvětlením, atletická dráha) nebo víceúčelová sportoviště v Čelákovicích...

Čelákovická sportovní, p. o.
Sady 17. listopadu 1753
250 88   Čelákovice

Čelákovická sportovní. p.o. na základě zřizovací listiny provozuje Městský bazén v Čelákovicích, včetně přilehlého víceúčelového hřiště,

Sportovní halu Vikomt a tribunu, minihřiště UEFA a hlavní travnatou plochu Městského stadionu v Čelákovicích.