• Městský bazén Čelákovice

  • Městský stadion

  • Tělocvična

  • Minihřiště UEFA

  • Hřiště a sportoviště

Copyright © 2021 Home - Hostgator Reviews - Čelákovická sportovní, p. o.

Senioři mají tuto sobotu plavání zdarma

V sobotu 1. října 2016 budou senioři plavat v Městském bazénu v Čelákovicích ZDARMA

Město Čelákovice a Čelákovická sportovní, p.o. si takto připomenou Mezinárodní den seniorů, který v letošním roce připadne právě na sobotu 1. října. Bezplatné plavání platí nejen ve vyhrazených hodinách pro seniory (9 - 11 hodin), ale po celou otevírací dobu pro veřejnost, tedy v čase 9 - 12 a 16 - 21 hodin.

 


"Aktivních seniorů v naší populaci přibývá a proto jsme již od září rozšířili hodiny určené a vyhrazené právě seniorům," připomíná ředitel Čelákovické sportovní Ing. Petr Bambas a dodává: "Senioři tak mají vyhrazen jednotný čas a to každou sobotu a neděli, vždy mezi 9. a 11. hodinou."

 

Těšíme se na vás!

Čelákovická sportovní, p.o.

Nabízíme

Zájmovým sdružením i ostatním institucím nabízíme kdykoli v průběhu roku možnost pořádaní sportovních soustředění či akcí, sportovní vyžití pro školy v přírodě, letní dětské tábory nebo pořádání firemních akcí.

Využijte všech našich sportovišť:
Městský bazén s tělocvičnou a víceúčelovým hřištěm, Sportovní halu Vikomt, Městský stadion (travnatá plocha, minihřiště s umělým osvětlením, atletická dráha) nebo víceúčelová sportoviště v Čelákovicích...

Čelákovická sportovní, p. o.
Sady 17. listopadu 1753
250 88   Čelákovice

Čelákovická sportovní. p.o. na základě zřizovací listiny provozuje Městský bazén v Čelákovicích, včetně přilehlého víceúčelového hřiště,

Sportovní halu Vikomt a tribunu, minihřiště UEFA a hlavní travnatou plochu Městského stadionu v Čelákovicích.