• Městský bazén Čelákovice

  • Městský stadion

  • Tělocvična

  • Minihřiště UEFA

  • Hřiště a sportoviště

Copyright © 2021 Home - Hostgator Reviews - Čelákovická sportovní, p. o.

Senioři mají tuto sobotu plavání zdarma

V sobotu 1. října 2016 budou senioři plavat v Městském bazénu v Čelákovicích ZDARMA

Město Čelákovice a Čelákovická sportovní, p.o. si takto připomenou Mezinárodní den seniorů, který v letošním roce připadne právě na sobotu 1. října. Bezplatné plavání platí nejen ve vyhrazených hodinách pro seniory (9 - 11 hodin), ale po celou otevírací dobu pro veřejnost, tedy v čase 9 - 12 a 16 - 21 hodin.

 


"Aktivních seniorů v naší populaci přibývá a proto jsme již od září rozšířili hodiny určené a vyhrazené právě seniorům," připomíná ředitel Čelákovické sportovní Ing. Petr Bambas a dodává: "Senioři tak mají vyhrazen jednotný čas a to každou sobotu a neděli, vždy mezi 9. a 11. hodinou."

 

Těšíme se na vás!

Čelákovická sportovní, p.o.

Nabízíme

Zájmovým sdružením i ostatním institucím nabízíme kdykoli v průběhu roku možnost pořádaní sportovních soustředění či akcí, sportovní vyžití pro školy v přírodě, letní dětské tábory nebo pořádání firemních akcí.

Využijte všech našich sportovišť:
Městský bazén s tělocvičnou a víceúčelovým hřištěm, Sportovní halu Vikomt, minihřiště s umělým osvětlením nebo veřejně přístupnou atletickou dráhu TJ Spartak Čelákovice na Městském stadionu,...

Čelákovická sportovní, p. o.
Sady 17. listopadu 1753
250 88   Čelákovice

Čelákovická sportovní. p.o. na základě zřizovací listiny provozuje Městský bazén v Čelákovicích, včetně přilehlého víceúčelového hřiště,

Sportovní halu Vikomt a tribunu, minihřiště UEFA a hlavní travnatou plochu Městského stadionu v Čelákovicích.