• Městský bazén Čelákovice

  • Městský stadion

  • Tělocvična

  • Minihřiště UEFA

  • Hřiště a sportoviště

Copyright © 2021 Home - Hostgator Reviews - Čelákovická sportovní, p. o.

Využijte benefity v Městském bazénu

Letos na podzim můžete v Městském bazénu v Čelákovicích využít hned dva benefity.

Po loňské pauze se i na podzim vrací oblíbené plavání ZDARMA pro pojištěnce České průmyslové zdravotní pojišťovny (ČPZP). "Městský bazén je pro ně vyčleněn v říjnu a v listopadu každý pátek mezi 17. a 18. hodinou. Stačí se v recepci Městského bazénu prokázat platnou průkazkou pojištěnce ČPZP," říká ředitel Čelákovické sportovní, p.o. Ing. Petr Bambas.


Již od února mají v Městském bazénu v Čelákovicích výhodu držitelé benefitní karty MultiSport www.multisport.cz. Městský bazén se totiž pod správou Čelákovické sportovní zařadil mezi sportoviště, která mohou držitelé benefitních karet MultiSport využívat jednou denně zdarma. "MultiSport kartu využívá jako zaměstnanecký benefit více než 20 tisíc lidí z celé České republiky a všichni si k nám mohou přijít jednou denně zaplavat," říká Ing. Petr Bambas a dodává: "V ceně mají držitelé platné MultiSport karty jednou denně vstup na ranní plavání nebo kdykoli přes den plavání na 60 minut."


Podrobnosti o obou benefitech vám rádi upřesníme osobně na recepci Městského bazénu, na telefonu 731 591 418, nebo se můžete informovat přímo u poskytovatelů www.cpzp.cz a www.multisport.cz.

 
Těšíme se na vaši návštěvu v Městském bazénu v Čelákovicích!

Čelákovická sportovní, p.o.

Nabízíme

Zájmovým sdružením i ostatním institucím nabízíme kdykoli v průběhu roku možnost pořádaní sportovních soustředění či akcí, sportovní vyžití pro školy v přírodě, letní dětské tábory nebo pořádání firemních akcí.

Využijte všech našich sportovišť:
Městský bazén s tělocvičnou a víceúčelovým hřištěm, Sportovní halu Vikomt, Městský stadion (travnatá plocha, minihřiště s umělým osvětlením, atletická dráha) nebo víceúčelová sportoviště v Čelákovicích...

Čelákovická sportovní, p. o.
Sady 17. listopadu 1753
250 88   Čelákovice

Čelákovická sportovní. p.o. na základě zřizovací listiny provozuje Městský bazén v Čelákovicích, včetně přilehlého víceúčelového hřiště,

Sportovní halu Vikomt a tribunu, minihřiště UEFA a hlavní travnatou plochu Městského stadionu v Čelákovicích.