• Městský bazén Čelákovice

  • Městský stadion

  • Tělocvična

  • Minihřiště UEFA

  • Hřiště a sportoviště

Copyright © 2021 Home - Hostgator Reviews - Čelákovická sportovní, p. o.

Plavání zdarma pro pojištěnce České průmyslové zdravotní pojišťovny

Letos na jaře bude oblíbené plavání ZDARMA pro pojištěnce České průmyslové zdravotní pojišťovny (ČPZP) probíhat po celé tři měsíce.

"Městský bazén je pro ně vyčleněn v únoru, březnu a dubnu, každý pátek mezi 17. a 18. hodinou. Stačí se v recepci Městského bazénu prokázat platnou průkazkou pojištěnce ČPZP," říká ředitel Čelákovické sportovní, p.o. Ing. Petr Bambas a dodává: "Jsme rádi, že jsme se s vedením ČPZP dohodli nejen na spolupráci v roce 2017, ale především jsme vyjednali rozšíření na bezplatné plavání a to na 3 měsíce na jaře a 2 měsíce na podzim."

Podrobnosti vám rádi upřesníme osobně na recepci Městského bazénu, na telefonu 731 591 418, nebo se můžete informovat přímo u poskytovatele www.cpzp.cz.

 

CPZP jaro 2017

Těšíme se na vaši návštěvu v Městském bazénu v Čelákovicích!

Čelákovická sportovní, p.o.

Nabízíme

Zájmovým sdružením i ostatním institucím nabízíme kdykoli v průběhu roku možnost pořádaní sportovních soustředění či akcí, sportovní vyžití pro školy v přírodě, letní dětské tábory nebo pořádání firemních akcí.

Využijte všech našich sportovišť:
Městský bazén s tělocvičnou a víceúčelovým hřištěm, Sportovní halu Vikomt, Městský stadion (travnatá plocha, minihřiště s umělým osvětlením, atletická dráha) nebo víceúčelová sportoviště v Čelákovicích...

Čelákovická sportovní, p. o.
Sady 17. listopadu 1753
250 88   Čelákovice

Čelákovická sportovní. p.o. na základě zřizovací listiny provozuje Městský bazén v Čelákovicích, včetně přilehlého víceúčelového hřiště,

Sportovní halu Vikomt a tribunu, minihřiště UEFA a hlavní travnatou plochu Městského stadionu v Čelákovicích.