• Městský bazén Čelákovice

  • Městský stadion

  • Tělocvična

  • Minihřiště UEFA

  • Hřiště a sportoviště

Copyright © 2021 Home - Hostgator Reviews - Čelákovická sportovní, p. o.

Plavání zdarma v Městském bazénu 26. prosince 2015

 Vánoční dárek od Čelákovické sportovní

Čelákovická sportovní, p.o. připravila pro všechny plavce na druhý svátek vánoční netradiční dárek. V sobotu 26. prosince 2015 bude vstup na plavání do Městského bazénu po celý den ZDARMA.

 

„Jako provozovatel městských sportovišť v Čelákovicích chceme také přispět k příjemné vánoční náladě a pohodě,“ říká ředitel Čelákovické sportovní, p.o. Ing. Petr Bambas a dodává: „Zdravý pohyb po vánocích nikomu neublíží, tak doufáme, že si zaplavat přijdou i lidé, kteří do Městského bazénu nechodí úplně pravidelně.“ Zváni jste "na Štěpána" v čase 16.00 – 21.30 hodin. Podrobnosti vám rádi prozradíme na telefonu 731 591 418.


Těšíme se na vaši vánoční návštěvu v Městském bazénu!
Čelákovická sportovní, p.o.

Nabízíme

Zájmovým sdružením i ostatním institucím nabízíme kdykoli v průběhu roku možnost pořádaní sportovních soustředění či akcí, sportovní vyžití pro školy v přírodě, letní dětské tábory nebo pořádání firemních akcí.

Využijte všech našich sportovišť:
Městský bazén s tělocvičnou a víceúčelovým hřištěm, Sportovní halu Vikomt, Městský stadion (travnatá plocha, minihřiště s umělým osvětlením, atletická dráha) nebo víceúčelová sportoviště v Čelákovicích...

Čelákovická sportovní, p. o.
Sady 17. listopadu 1753
250 88   Čelákovice

Čelákovická sportovní. p.o. na základě zřizovací listiny provozuje Městský bazén v Čelákovicích, včetně přilehlého víceúčelového hřiště,

Sportovní halu Vikomt a tribunu, minihřiště UEFA a hlavní travnatou plochu Městského stadionu v Čelákovicích.