• Městský bazén Čelákovice

  • Městský stadion

  • Tělocvična

  • Minihřiště UEFA

  • Hřiště a sportoviště

Copyright © 2021 Home - Hostgator Reviews - Čelákovická sportovní, p. o.

Plavání zdarma v Městském bazénu 26. prosince 2015

 Vánoční dárek od Čelákovické sportovní

Čelákovická sportovní, p.o. připravila pro všechny plavce na druhý svátek vánoční netradiční dárek. V sobotu 26. prosince 2015 bude vstup na plavání do Městského bazénu po celý den ZDARMA.

 

„Jako provozovatel městských sportovišť v Čelákovicích chceme také přispět k příjemné vánoční náladě a pohodě,“ říká ředitel Čelákovické sportovní, p.o. Ing. Petr Bambas a dodává: „Zdravý pohyb po vánocích nikomu neublíží, tak doufáme, že si zaplavat přijdou i lidé, kteří do Městského bazénu nechodí úplně pravidelně.“ Zváni jste "na Štěpána" v čase 16.00 – 21.30 hodin. Podrobnosti vám rádi prozradíme na telefonu 731 591 418.


Těšíme se na vaši vánoční návštěvu v Městském bazénu!
Čelákovická sportovní, p.o.

Nabízíme

Zájmovým sdružením i ostatním institucím nabízíme kdykoli v průběhu roku možnost pořádaní sportovních soustředění či akcí, sportovní vyžití pro školy v přírodě, letní dětské tábory nebo pořádání firemních akcí.

Využijte všech našich sportovišť:
Městský bazén s tělocvičnou a víceúčelovým hřištěm, Sportovní halu Vikomt, minihřiště s umělým osvětlením nebo veřejně přístupnou atletickou dráhu TJ Spartak Čelákovice na Městském stadionu,...

Čelákovická sportovní, p. o.
Sady 17. listopadu 1753
250 88   Čelákovice

Čelákovická sportovní. p.o. na základě zřizovací listiny provozuje Městský bazén v Čelákovicích, včetně přilehlého víceúčelového hřiště,

Sportovní halu Vikomt a tribunu, minihřiště UEFA a hlavní travnatou plochu Městského stadionu v Čelákovicích.