• Městský bazén Čelákovice

  • Městský stadion

  • Tělocvična

  • Minihřiště UEFA

  • Hřiště a sportoviště

Copyright © 2021 Home - Hostgator Reviews - Čelákovická sportovní, p. o.

Vánoční plavecké závody postižených v Čelákovicích

Ve středu 9. prosince 2015 se uskutečnil již 9. ročník vánočních plaveckých závodů, které jsou pro všechny zdravotní kategorie, tedy i pro sportovce s těžkým mentálním a kombinovaným postižením.
Městský bazén v Čelákovicích je pro pořádání závodů tohoto typu ideální, protože je bezbariérový a bezpečný po všech stránkách. Plavci a jejich doprovod mohli ocenit ochotu a laskavý přístup všech pracovníků Čelákovické sportovní.

Také oni s nadšením sledovali závody a všem sportovcům bez rozdílu fandili a tleskali.


V letošním roce byly vypsány kategorie 25 m a 50 m volný způsob. Plavci byli rozděleni do kategorií podle svých schopností. V některých rozplavbách plavali závodníci  samostatně, v další kategorii mohli podle potřeby mít pomůcku, případně asistenty přímo ve vodě. Vyhlašování vítězů a dalších míst proběhlo vždy po odplavání  jednotlivých kategorií a všichni v duchu Speciálních olympiád stáli na stupních vítězů, dostali medaili, případně stužku. Po skončení individuálních disciplín dostaly slovo štafety jednotlivých týmů a všichni sportovci prokázali sportovního ducha a smysl pro tým.


Plavecké závody v Čelákovicích se vydařily a všichni si je moc užili. Již se těšíme na desátý ročník.


Za pořadatele závodů
Kateřina Křápová
Paprsek

Nabízíme

Zájmovým sdružením i ostatním institucím nabízíme kdykoli v průběhu roku možnost pořádaní sportovních soustředění či akcí, sportovní vyžití pro školy v přírodě, letní dětské tábory nebo pořádání firemních akcí.

Využijte všech našich sportovišť:
Městský bazén s tělocvičnou a víceúčelovým hřištěm, Sportovní halu Vikomt, Městský stadion (travnatá plocha, minihřiště s umělým osvětlením, atletická dráha) nebo víceúčelová sportoviště v Čelákovicích...

Čelákovická sportovní, p. o.
Sady 17. listopadu 1753
250 88   Čelákovice

Čelákovická sportovní. p.o. na základě zřizovací listiny provozuje Městský bazén v Čelákovicích, včetně přilehlého víceúčelového hřiště,

Sportovní halu Vikomt a tribunu, minihřiště UEFA a hlavní travnatou plochu Městského stadionu v Čelákovicích.