• Městský bazén Čelákovice

  • Městský stadion

  • Tělocvična

  • Minihřiště UEFA

  • Hřiště a sportoviště

Copyright © 2021 Home - Hostgator Reviews - Čelákovická sportovní, p. o.

Vánoční plavecké závody postižených v Čelákovicích

Ve středu 9. prosince 2015 se uskutečnil již 9. ročník vánočních plaveckých závodů, které jsou pro všechny zdravotní kategorie, tedy i pro sportovce s těžkým mentálním a kombinovaným postižením.
Městský bazén v Čelákovicích je pro pořádání závodů tohoto typu ideální, protože je bezbariérový a bezpečný po všech stránkách. Plavci a jejich doprovod mohli ocenit ochotu a laskavý přístup všech pracovníků Čelákovické sportovní.

Také oni s nadšením sledovali závody a všem sportovcům bez rozdílu fandili a tleskali.


V letošním roce byly vypsány kategorie 25 m a 50 m volný způsob. Plavci byli rozděleni do kategorií podle svých schopností. V některých rozplavbách plavali závodníci  samostatně, v další kategorii mohli podle potřeby mít pomůcku, případně asistenty přímo ve vodě. Vyhlašování vítězů a dalších míst proběhlo vždy po odplavání  jednotlivých kategorií a všichni v duchu Speciálních olympiád stáli na stupních vítězů, dostali medaili, případně stužku. Po skončení individuálních disciplín dostaly slovo štafety jednotlivých týmů a všichni sportovci prokázali sportovního ducha a smysl pro tým.


Plavecké závody v Čelákovicích se vydařily a všichni si je moc užili. Již se těšíme na desátý ročník.


Za pořadatele závodů
Kateřina Křápová
Paprsek

Nabízíme

Zájmovým sdružením i ostatním institucím nabízíme kdykoli v průběhu roku možnost pořádaní sportovních soustředění či akcí, sportovní vyžití pro školy v přírodě, letní dětské tábory nebo pořádání firemních akcí.

Využijte všech našich sportovišť:
Městský bazén s tělocvičnou a víceúčelovým hřištěm, Sportovní halu Vikomt, minihřiště s umělým osvětlením nebo veřejně přístupnou atletickou dráhu TJ Spartak Čelákovice na Městském stadionu,...

Čelákovická sportovní, p. o.
Sady 17. listopadu 1753
250 88   Čelákovice

Čelákovická sportovní. p.o. na základě zřizovací listiny provozuje Městský bazén v Čelákovicích, včetně přilehlého víceúčelového hřiště,

Sportovní halu Vikomt a tribunu, minihřiště UEFA a hlavní travnatou plochu Městského stadionu v Čelákovicích.