• Městský bazén Čelákovice

  • Městský stadion

  • Tělocvična

  • Minihřiště UEFA

  • Hřiště a sportoviště

Copyright © 2021 Home - Hostgator Reviews - Čelákovická sportovní, p. o.

Podzimní plavání zdarma pro pojištěnce ČPZP

Podzimní měsíce jsou v Městském bazénu v Čelákovicích tradičně vyhrazeny pro plavání ZDARMA pro pojištěnce České průmyslové zdravotní pojišťovny (ČPZP).

"Pojištěnci ČPZP jsou srdečně zváni v měsících říjen a listopad 2017 v tradičních časech, tedy každý pátek mezi 17. a 18. hodinou. Stačí se v recepci Městského bazénu prokázat platnou průkazkou pojištěnce ČPZP," říká ředitel Čelákovické sportovní, p.o. Ing. Petr Bambas a dodává: "Jsme rádi, že jsme se s vedením ČPZP dohodli i v letošním roce na spolupráci. Plavání je totiž opravdu zdraví prospěšným benefitem."

Podrobnosti vám rádi upřesníme osobně na recepci Městského bazénu, na telefonu 731 591 418, nebo se můžete informovat přímo u poskytovatele www.cpzp.cz.

 

Těšíme se na vaši návštěvu v Městském bazénu v Čelákovicích!

Čelákovická sportovní, p.o.

Nabízíme

Zájmovým sdružením i ostatním institucím nabízíme kdykoli v průběhu roku možnost pořádaní sportovních soustředění či akcí, sportovní vyžití pro školy v přírodě, letní dětské tábory nebo pořádání firemních akcí.

Využijte všech našich sportovišť:
Městský bazén s tělocvičnou a víceúčelovým hřištěm, Sportovní halu Vikomt, minihřiště s umělým osvětlením nebo veřejně přístupnou atletickou dráhu TJ Spartak Čelákovice na Městském stadionu,...

Čelákovická sportovní, p. o.
Sady 17. listopadu 1753
250 88   Čelákovice

Čelákovická sportovní. p.o. na základě zřizovací listiny provozuje Městský bazén v Čelákovicích, včetně přilehlého víceúčelového hřiště,

Sportovní halu Vikomt a tribunu, minihřiště UEFA a hlavní travnatou plochu Městského stadionu v Čelákovicích.