• Městský bazén Čelákovice

  • Městský stadion

  • Tělocvična

  • Minihřiště UEFA

  • Hřiště a sportoviště

Copyright © 2021 Home - Hostgator Reviews - Čelákovická sportovní, p. o.

Sportovní hala Vikomt v novém

Sportovní hala Vikomt vstoupila do letošní hlavní sezóny ve zbrusu novém kabátě. "Po předchozích etapách rekonstrukce, kdy byly v létě 2015 opraveny šatny a v létě 2016 došlo na rekonstrukci druhé části zázemí, došlo letos mezi červnem a zářím k nejzásadnější etapě rekonstrukce," popisuje ředitel čelákovické sportovní Petr Bambas a dodává: "I díky dotaci od SFŽP se podařilo kompletně vyměnit střechu a obvodové stěny, díky čemuž se výrazně snížila dříve neúnosná energetická náročnost budovy."

Celá rekonstrukce vyšla na 8,1 milionu korun včetně DPH, z toho dotace činí 2,46 milionu korun. Kromě kompletního zateplení byla instalována nová vzduchotechnika s rekuperací a ohřevem vzduchu a došlo i na výměnu nevyhovujícího osvětlení.

Čtveřice z pěti největších sportovních klubů v Čelákovicích (Orka florbal, z.s.; TJ Spartak Čelákovice, z.s.; Volejbalový sportovní club Čelákovice, z.s. a Patriot Čelákovice, spolek), které mají ve Sportovní hale Vikomt své tréninkové základny tak získaly moderní a přívětivé prostředí pro sport. Stejně tak školy z blízkého i vzdálenějšího okolí (ZŠ Kostelní Čelákovice; SOŠ Čelákovice s.r.o. nebo ZŠ Tuklaty), které Sportovní halu Vikomt využívají k výuce tělesné výchovy.

"Ve spolupráci s městem Čelákovice připravujeme na léto 2018 poslední etapu rekonstrukce, v rámci které by mělo dojít na výměnu stávajícího dřevěného obložení topení a laviček," uzavírá Petr Bambas.

Sportovní hala Vikomt před rekonstrukcí...

120151009 091931

...a aktuální podoba :-)

20171004 152509

Nabízíme

Zájmovým sdružením i ostatním institucím nabízíme kdykoli v průběhu roku možnost pořádaní sportovních soustředění či akcí, sportovní vyžití pro školy v přírodě, letní dětské tábory nebo pořádání firemních akcí.

Využijte všech našich sportovišť:
Městský bazén s tělocvičnou a víceúčelovým hřištěm, Sportovní halu Vikomt, Městský stadion (travnatá plocha, minihřiště s umělým osvětlením, atletická dráha) nebo víceúčelová sportoviště v Čelákovicích...

Čelákovická sportovní, p. o.
Sady 17. listopadu 1753
250 88   Čelákovice

Čelákovická sportovní. p.o. na základě zřizovací listiny provozuje Městský bazén v Čelákovicích, včetně přilehlého víceúčelového hřiště,

Sportovní halu Vikomt a tribunu, minihřiště UEFA a hlavní travnatou plochu Městského stadionu v Čelákovicích.