• Městský bazén Čelákovice

  • Městský stadion

  • Tělocvična

  • Minihřiště UEFA

  • Hřiště a sportoviště

Copyright © 2021 Home - Hostgator Reviews - Čelákovická sportovní, p. o.

Sportovní hala Vikomt v novém

Sportovní hala Vikomt vstoupila do letošní hlavní sezóny ve zbrusu novém kabátě. "Po předchozích etapách rekonstrukce, kdy byly v létě 2015 opraveny šatny a v létě 2016 došlo na rekonstrukci druhé části zázemí, došlo letos mezi červnem a zářím k nejzásadnější etapě rekonstrukce," popisuje ředitel čelákovické sportovní Petr Bambas a dodává: "I díky dotaci od SFŽP se podařilo kompletně vyměnit střechu a obvodové stěny, díky čemuž se výrazně snížila dříve neúnosná energetická náročnost budovy."

Celá rekonstrukce vyšla na 8,1 milionu korun včetně DPH, z toho dotace činí 2,46 milionu korun. Kromě kompletního zateplení byla instalována nová vzduchotechnika s rekuperací a ohřevem vzduchu a došlo i na výměnu nevyhovujícího osvětlení.

Čtveřice z pěti největších sportovních klubů v Čelákovicích (Orka florbal, z.s.; TJ Spartak Čelákovice, z.s.; Volejbalový sportovní club Čelákovice, z.s. a Patriot Čelákovice, spolek), které mají ve Sportovní hale Vikomt své tréninkové základny tak získaly moderní a přívětivé prostředí pro sport. Stejně tak školy z blízkého i vzdálenějšího okolí (ZŠ Kostelní Čelákovice; SOŠ Čelákovice s.r.o. nebo ZŠ Tuklaty), které Sportovní halu Vikomt využívají k výuce tělesné výchovy.

"Ve spolupráci s městem Čelákovice připravujeme na léto 2018 poslední etapu rekonstrukce, v rámci které by mělo dojít na výměnu stávajícího dřevěného obložení topení a laviček," uzavírá Petr Bambas.

Sportovní hala Vikomt před rekonstrukcí...

120151009 091931

...a aktuální podoba :-)

20171004 152509

Nabízíme

Zájmovým sdružením i ostatním institucím nabízíme kdykoli v průběhu roku možnost pořádaní sportovních soustředění či akcí, sportovní vyžití pro školy v přírodě, letní dětské tábory nebo pořádání firemních akcí.

Využijte všech našich sportovišť:
Městský bazén s tělocvičnou a víceúčelovým hřištěm, Sportovní halu Vikomt, minihřiště s umělým osvětlením nebo veřejně přístupnou atletickou dráhu TJ Spartak Čelákovice na Městském stadionu,...

Čelákovická sportovní, p. o.
Sady 17. listopadu 1753
250 88   Čelákovice

Čelákovická sportovní. p.o. na základě zřizovací listiny provozuje Městský bazén v Čelákovicích, včetně přilehlého víceúčelového hřiště,

Sportovní halu Vikomt a tribunu, minihřiště UEFA a hlavní travnatou plochu Městského stadionu v Čelákovicích.