• Městský bazén Čelákovice

  • Městský stadion

  • Tělocvična

  • Minihřiště UEFA

  • Hřiště a sportoviště

Copyright © 2021 Home - Hostgator Reviews - Čelákovická sportovní, p. o.

Plavání zdarma pro pojištěnce ČPZP

Také letos v jarních měsících probíhá v Městském bazénu v Čelákovicích oblíbené plavání ZDARMA pro pojištěnce České průmyslové zdravotní pojišťovny (ČPZP).

"Městský bazén je pro ně vyčleněn v únoru, březnu a dubnu, každý pátek mezi 17. a 18. hodinou. Stačí se v recepci Městského bazénu prokázat platnou průkazkou pojištěnce ČPZP," říká ředitel Čelákovické sportovní, p.o. Ing. Petr Bambas a dodává: "Jsme rádi, že jsme se s vedením ČPZP dohodli na dlouhodobé spolupráci, která pokračuje také v roce 2018. I letos bude plavání zdarma probíhat 3 měsíce na jaře a 2 měsíce na podzim."

Podrobnosti vám rádi upřesníme osobně na recepci Městského bazénu, na telefonu 731 591 418, nebo se můžete informovat přímo u poskytovatele www.cpzp.cz.

Těšíme se na vaši návštěvu v Městském bazénu v Čelákovicích!

Čelákovická sportovní, p.o.

Nabízíme

Zájmovým sdružením i ostatním institucím nabízíme kdykoli v průběhu roku možnost pořádaní sportovních soustředění či akcí, sportovní vyžití pro školy v přírodě, letní dětské tábory nebo pořádání firemních akcí.

Využijte všech našich sportovišť:
Městský bazén s tělocvičnou a víceúčelovým hřištěm, Sportovní halu Vikomt, Městský stadion (travnatá plocha, minihřiště s umělým osvětlením, atletická dráha) nebo víceúčelová sportoviště v Čelákovicích...

Čelákovická sportovní, p. o.
Sady 17. listopadu 1753
250 88   Čelákovice

Čelákovická sportovní. p.o. na základě zřizovací listiny provozuje Městský bazén v Čelákovicích, včetně přilehlého víceúčelového hřiště,

Sportovní halu Vikomt a tribunu, minihřiště UEFA a hlavní travnatou plochu Městského stadionu v Čelákovicích.