• Městský bazén Čelákovice

  • Městský stadion

  • Tělocvična

  • Minihřiště UEFA

  • Hřiště a sportoviště

Copyright © 2020 Home - Hostgator Reviews - Čelákovická sportovní, p. o.

Aktuální opatření COVID-19 - update 2.12. 2020

Městský bazén Čelákovice otevírá v pondělí 7.12. 2020, Sportovní hala VIKOMT a Městský stadion jsou v provozu od čtvrtka 3.12. 2020!!

Usnesení Krizového štábu města Čelákovic ze dne 30. listopadu 2020.

Městský bazén

Otevírací doba a aktuální omezení zde:

Informace o plaveckých kurzech Čelákovické sportovní, p.o. zde:

Tělocvična u Městského bazénu

Přístupná za dodržení podmínek: pro výkon sportovní činnosti platí, že pro vnitřní přípravu může na jedné sportovní ploše být 1 tým nebo 1 skupina dlouhodobě se společně připravujících sportovců, nejvýše však 10 osob; pro příchod a odchod ze sportoviště, používání šaten, sprch a toalet jsou nastavena režimová opatření; ve vnitřních prostorách je nutné používat roušku nebo jiný prostředek k zakrytí úst a nosu.

Městský stadion

Hlavní travnatá plocha s ohledem na roční období uzavřena, tribuna pro sportovce přístupná včetně sprch a šaten, UMT v provozu, vše za dodržení podmínek: pro výkon sportovní činnosti platí, že sportovat venku mohou na jedné sportovní ploše nejvýše 2 týmy nebo 2 skupiny v počtu max. 50 osob; pro příchod a odchod ze sportoviště, používání šaten, sprch a toalet jsou nastavena režimová opatření.

Sportovní hala Vikomt

Hala je pro sportovce přístupná za dodržení podmínek: pro výkon sportovní činnosti platí, že pro vnitřní přípravu může na jedné sportovní ploše být 1 tým nebo 1 skupina dlouhodobě se společně připravujících sportovců, nejvýše však 10 osob; pro příchod a odchod ze sportoviště, používání šaten, sprch a toalet jsou nastavena režimová opatření; ve vnitřních prostorách je nutné používat roušku nebo jiný prostředek k zakrytí úst a nosu.

Předchozí usnesení Krizového štábu města Čelákovic:

29. listopadu 2020

22. listopadu 2020

18. listopadu 2020

12. listopadu 2020

2. listopadu 2020

21. října 2020

18. října 2020

13. října 2020

8. října 2020

5. října 2020

Čelákovická sportovní, p.o.

Nabízíme

Zájmovým sdružením i ostatním institucím nabízíme kdykoli v průběhu roku možnost pořádaní sportovních soustředění či akcí, sportovní vyžití pro školy v přírodě, letní dětské tábory nebo pořádání firemních akcí.

Využijte všech našich sportovišť:
Městský bazén s tělocvičnou a víceúčelovým hřištěm, Sportovní halu Vikomt, minihřiště s umělým osvětlením nebo veřejně přístupnou atletickou dráhu TJ Spartak Čelákovice na Městském stadionu,...

Čelákovická sportovní, p. o.
Sady 17. listopadu 1753
250 88   Čelákovice

Čelákovická sportovní. p.o. na základě zřizovací listiny provozuje Městský bazén v Čelákovicích, včetně přilehlého víceúčelového hřiště,

Sportovní halu Vikomt a tribunu, minihřiště UEFA a hlavní travnatou plochu Městského stadionu v Čelákovicích.