• Městský bazén Čelákovice

  • Městský stadion

  • Tělocvična

  • Minihřiště UEFA

  • Hřiště a sportoviště

Copyright © 2021 Home - Hostgator Reviews - Čelákovická sportovní, p. o.

Osvětlení minihřiště UEFA po měsících opět funguje

Čelákovická sportovní, p.o. zajistila v rámci údržby svěřených městských sportovišť v Čelákovicích obnovu osvětlení minihřiště UEFA na Městském stadionu.
"Jsem rád, že se osvětlení po dlouhých měsících podařilo opravit a to ještě před začátkem zimní sezóny, kdy je hřiště s umělou trávou využíváno nejvíce," říká ředitel Čelákovické sportovní Ing. Petr Bambas a dodává: "Jde o další krok k tomu, aby městská sportoviště v Čelákovicích byla plně funkční a aby je mohli využívat amatérští i profesionální sportovci nejen z Čelákovic, ale i z okolí."

Minihřiště UEFA nejčastěji využívají k pravidelným tréninkům týmy SK Union Čelákovice a oblíbili si ho také fotbalisté SK Mochov a AFK Nehvizdy. Aktuální rozvrh hodin zde.
Další zájemci o sportování na minihřišti UEFA na Městském stadionu se mohou ozvat na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 Těšíme se na vaši návštěvu na našich sportovištích!


Čelákovická sportovní, p.o.

Nabízíme

Zájmovým sdružením i ostatním institucím nabízíme kdykoli v průběhu roku možnost pořádaní sportovních soustředění či akcí, sportovní vyžití pro školy v přírodě, letní dětské tábory nebo pořádání firemních akcí.

Využijte všech našich sportovišť:
Městský bazén s tělocvičnou a víceúčelovým hřištěm, Sportovní halu Vikomt, Městský stadion (travnatá plocha, minihřiště s umělým osvětlením, atletická dráha) nebo víceúčelová sportoviště v Čelákovicích...

Čelákovická sportovní, p. o.
Sady 17. listopadu 1753
250 88   Čelákovice

Čelákovická sportovní. p.o. na základě zřizovací listiny provozuje Městský bazén v Čelákovicích, včetně přilehlého víceúčelového hřiště,

Sportovní halu Vikomt a tribunu, minihřiště UEFA a hlavní travnatou plochu Městského stadionu v Čelákovicích.