• Městský bazén Čelákovice

  • Městský stadion

  • Tělocvična

  • Minihřiště UEFA

  • Hřiště a sportoviště

Copyright © 2021 Home - Hostgator Reviews - Čelákovická sportovní, p. o.

Osvětlení minihřiště UEFA po měsících opět funguje

Čelákovická sportovní, p.o. zajistila v rámci údržby svěřených městských sportovišť v Čelákovicích obnovu osvětlení minihřiště UEFA na Městském stadionu.
"Jsem rád, že se osvětlení po dlouhých měsících podařilo opravit a to ještě před začátkem zimní sezóny, kdy je hřiště s umělou trávou využíváno nejvíce," říká ředitel Čelákovické sportovní Ing. Petr Bambas a dodává: "Jde o další krok k tomu, aby městská sportoviště v Čelákovicích byla plně funkční a aby je mohli využívat amatérští i profesionální sportovci nejen z Čelákovic, ale i z okolí."

Minihřiště UEFA nejčastěji využívají k pravidelným tréninkům týmy SK Union Čelákovice a oblíbili si ho také fotbalisté SK Mochov a AFK Nehvizdy. Aktuální rozvrh hodin zde.
Další zájemci o sportování na minihřišti UEFA na Městském stadionu se mohou ozvat na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 Těšíme se na vaši návštěvu na našich sportovištích!


Čelákovická sportovní, p.o.

Nabízíme

Zájmovým sdružením i ostatním institucím nabízíme kdykoli v průběhu roku možnost pořádaní sportovních soustředění či akcí, sportovní vyžití pro školy v přírodě, letní dětské tábory nebo pořádání firemních akcí.

Využijte všech našich sportovišť:
Městský bazén s tělocvičnou a víceúčelovým hřištěm, Sportovní halu Vikomt, minihřiště s umělým osvětlením nebo veřejně přístupnou atletickou dráhu TJ Spartak Čelákovice na Městském stadionu,...

Čelákovická sportovní, p. o.
Sady 17. listopadu 1753
250 88   Čelákovice

Čelákovická sportovní. p.o. na základě zřizovací listiny provozuje Městský bazén v Čelákovicích, včetně přilehlého víceúčelového hřiště,

Sportovní halu Vikomt a tribunu, minihřiště UEFA a hlavní travnatou plochu Městského stadionu v Čelákovicích.