• Městský bazén Čelákovice

  • Městský stadion

  • Tělocvična

  • Minihřiště UEFA

  • Hřiště a sportoviště

Copyright © 2021 Home - Hostgator Reviews - Čelákovická sportovní, p. o.

Čelákovice budou o víkendu hostit netradiční republikový šampionát

Víceúčelová Sportovní hala Vikomt provozovaná Čelákovickou sportovní, p.o. bude o tomto víkendu 28. - 29. listopadu 2015 hostit halové juniorské mistrovství ČR (do 19 let) v Ultimate Frisbee pod záštitou České asociace létajícího disku (ČALD).

"Do Čelákovic se o prvním adventním víkendu sjede na 120 mladých sportovců a desítka trenérů tohoto neolympijského sportu," přibližuje ředitel Čelákovické sportovní Ing. Petr Bambas a dodává: "Vyvrcholením víkendových bojů bude v neděli odpoledne udílení titulů juniorský mistr České republiky. Pokud budete mít čas a chuť, zpestřete si adventní víkend návštěvou Sportovní haly Vikomt. Zváni jsou samozřejmě i zájemci, kteří by se chtěli tomuto netradičnímu sportu v Čelákovicích v budoucnu věnovat."
Kolektivní a dynamická hra s létajícím diskem v sobě spojuje různé sportovní dovednosti, ale také klade důraz na myšlenku fair play, kdy je hráčům do rukou svěřena veškerá odpovědnost za dění na hřišti. V Ultimate Frisbee nejsou rozhodčí a hráči si musí veškeré sporné situace vyřešit sami mezi sebou.
Podrobnosti o pořadateli turnaje i o sportu samotném najdete na www.cald.cz nebo zde.

Nabízíme

Zájmovým sdružením i ostatním institucím nabízíme kdykoli v průběhu roku možnost pořádaní sportovních soustředění či akcí, sportovní vyžití pro školy v přírodě, letní dětské tábory nebo pořádání firemních akcí.

Využijte všech našich sportovišť:
Městský bazén s tělocvičnou a víceúčelovým hřištěm, Sportovní halu Vikomt, Městský stadion (travnatá plocha, minihřiště s umělým osvětlením, atletická dráha) nebo víceúčelová sportoviště v Čelákovicích...

Čelákovická sportovní, p. o.
Sady 17. listopadu 1753
250 88   Čelákovice

Čelákovická sportovní. p.o. na základě zřizovací listiny provozuje Městský bazén v Čelákovicích, včetně přilehlého víceúčelového hřiště,

Sportovní halu Vikomt a tribunu, minihřiště UEFA a hlavní travnatou plochu Městského stadionu v Čelákovicích.