• Městský bazén Čelákovice

  • Městský stadion

  • Tělocvična

  • Minihřiště UEFA

  • Hřiště a sportoviště

Copyright © 2021 Home - Hostgator Reviews - Čelákovická sportovní, p. o.

Čelákovice budou o víkendu hostit netradiční republikový šampionát

Víceúčelová Sportovní hala Vikomt provozovaná Čelákovickou sportovní, p.o. bude o tomto víkendu 28. - 29. listopadu 2015 hostit halové juniorské mistrovství ČR (do 19 let) v Ultimate Frisbee pod záštitou České asociace létajícího disku (ČALD).

"Do Čelákovic se o prvním adventním víkendu sjede na 120 mladých sportovců a desítka trenérů tohoto neolympijského sportu," přibližuje ředitel Čelákovické sportovní Ing. Petr Bambas a dodává: "Vyvrcholením víkendových bojů bude v neděli odpoledne udílení titulů juniorský mistr České republiky. Pokud budete mít čas a chuť, zpestřete si adventní víkend návštěvou Sportovní haly Vikomt. Zváni jsou samozřejmě i zájemci, kteří by se chtěli tomuto netradičnímu sportu v Čelákovicích v budoucnu věnovat."
Kolektivní a dynamická hra s létajícím diskem v sobě spojuje různé sportovní dovednosti, ale také klade důraz na myšlenku fair play, kdy je hráčům do rukou svěřena veškerá odpovědnost za dění na hřišti. V Ultimate Frisbee nejsou rozhodčí a hráči si musí veškeré sporné situace vyřešit sami mezi sebou.
Podrobnosti o pořadateli turnaje i o sportu samotném najdete na www.cald.cz nebo zde.

Nabízíme

Zájmovým sdružením i ostatním institucím nabízíme kdykoli v průběhu roku možnost pořádaní sportovních soustředění či akcí, sportovní vyžití pro školy v přírodě, letní dětské tábory nebo pořádání firemních akcí.

Využijte všech našich sportovišť:
Městský bazén s tělocvičnou a víceúčelovým hřištěm, Sportovní halu Vikomt, minihřiště s umělým osvětlením nebo veřejně přístupnou atletickou dráhu TJ Spartak Čelákovice na Městském stadionu,...

Čelákovická sportovní, p. o.
Sady 17. listopadu 1753
250 88   Čelákovice

Čelákovická sportovní. p.o. na základě zřizovací listiny provozuje Městský bazén v Čelákovicích, včetně přilehlého víceúčelového hřiště,

Sportovní halu Vikomt a tribunu, minihřiště UEFA a hlavní travnatou plochu Městského stadionu v Čelákovicích.