• Městský bazén Čelákovice

  • Městský stadion

  • Tělocvična

  • Minihřiště UEFA

  • Hřiště a sportoviště

Copyright © 2021 Home - Hostgator Reviews - Čelákovická sportovní, p. o.

Oprava světel a zabezpečení oken ve Sportovní hale Vikomt

Město Čelákovice v průběhu srpna dokončilo velmi potřebnou celkovou rekonstrukci zázemí - šaten, sprch a toalet. Ohlasy ze sportovních klubů, které sportovní halu využívají, jsou jednoznačně pozitivní.

 

Dlouholetý problém byl ve Vikomtu také s osvětlením, které bylo nedostačující, protože přestávala svítit jedna zářivka za druhou. To je od soboty 17. října 2015 minulostí, protože právě v tento den došlo k opravě a výměně všech nefunkčních světelných zdrojů nejen na bocích, ale především pod stropem haly!


Ve stejný den proběhlo ve Vikomtu také zabezpečení oken, která byla na mnoha místech rozbitá a životu nebezpečná. Nově chrání všechna okna z vnitřní strany polykarbonátové desky Akyver, které zabrání případným úrazům způsobeným vysypáním skla.


Příjemným detailem je i návrat ochranné sítě, která se ve Vikomtu objevila po několika letech.


V dalších změnách k lepšímu, nejen ve Sportovní hale Vikomt, budeme samozřejmě ve spolupráci s městem Čelákovice pokračovat i nadále.


Těšíme se na vaši návštěvu ve víceúčelové Sportovní hale Vikomt!


Čelákovická sportovní, p.o.

Nabízíme

Zájmovým sdružením i ostatním institucím nabízíme kdykoli v průběhu roku možnost pořádaní sportovních soustředění či akcí, sportovní vyžití pro školy v přírodě, letní dětské tábory nebo pořádání firemních akcí.

Využijte všech našich sportovišť:
Městský bazén s tělocvičnou a víceúčelovým hřištěm, Sportovní halu Vikomt, Městský stadion (travnatá plocha, minihřiště s umělým osvětlením, atletická dráha) nebo víceúčelová sportoviště v Čelákovicích...

Čelákovická sportovní, p. o.
Sady 17. listopadu 1753
250 88   Čelákovice

Čelákovická sportovní. p.o. na základě zřizovací listiny provozuje Městský bazén v Čelákovicích, včetně přilehlého víceúčelového hřiště,

Sportovní halu Vikomt a tribunu, minihřiště UEFA a hlavní travnatou plochu Městského stadionu v Čelákovicích.