• Městský bazén Čelákovice

  • Městský stadion

  • Tělocvična

  • Minihřiště UEFA

  • Hřiště a sportoviště

Copyright © 2021 Home - Hostgator Reviews - Čelákovická sportovní, p. o.

Oprava světel a zabezpečení oken ve Sportovní hale Vikomt

Město Čelákovice v průběhu srpna dokončilo velmi potřebnou celkovou rekonstrukci zázemí - šaten, sprch a toalet. Ohlasy ze sportovních klubů, které sportovní halu využívají, jsou jednoznačně pozitivní.

 

Dlouholetý problém byl ve Vikomtu také s osvětlením, které bylo nedostačující, protože přestávala svítit jedna zářivka za druhou. To je od soboty 17. října 2015 minulostí, protože právě v tento den došlo k opravě a výměně všech nefunkčních světelných zdrojů nejen na bocích, ale především pod stropem haly!


Ve stejný den proběhlo ve Vikomtu také zabezpečení oken, která byla na mnoha místech rozbitá a životu nebezpečná. Nově chrání všechna okna z vnitřní strany polykarbonátové desky Akyver, které zabrání případným úrazům způsobeným vysypáním skla.


Příjemným detailem je i návrat ochranné sítě, která se ve Vikomtu objevila po několika letech.


V dalších změnách k lepšímu, nejen ve Sportovní hale Vikomt, budeme samozřejmě ve spolupráci s městem Čelákovice pokračovat i nadále.


Těšíme se na vaši návštěvu ve víceúčelové Sportovní hale Vikomt!


Čelákovická sportovní, p.o.

Nabízíme

Zájmovým sdružením i ostatním institucím nabízíme kdykoli v průběhu roku možnost pořádaní sportovních soustředění či akcí, sportovní vyžití pro školy v přírodě, letní dětské tábory nebo pořádání firemních akcí.

Využijte všech našich sportovišť:
Městský bazén s tělocvičnou a víceúčelovým hřištěm, Sportovní halu Vikomt, minihřiště s umělým osvětlením nebo veřejně přístupnou atletickou dráhu TJ Spartak Čelákovice na Městském stadionu,...

Čelákovická sportovní, p. o.
Sady 17. listopadu 1753
250 88   Čelákovice

Čelákovická sportovní. p.o. na základě zřizovací listiny provozuje Městský bazén v Čelákovicích, včetně přilehlého víceúčelového hřiště,

Sportovní halu Vikomt a tribunu, minihřiště UEFA a hlavní travnatou plochu Městského stadionu v Čelákovicích.