• Městský bazén Čelákovice

  • Městský stadion

  • Tělocvična

  • Minihřiště UEFA

  • Hřiště a sportoviště

Copyright © 2021 Home - Hostgator Reviews - Čelákovická sportovní, p. o.

Městský stadion postupně získává zpět svou původní tvář

 

Čelákovická sportovní, p.o. před začátkem fotbalové sezóny investovala desítky tisíc korun do dalšího zvelebení Městského stadionu.

O fotbalový trávník se do prosince 2015 na základě loňské dohody s městem staral SK Union Čelákovice. "My jsme trávník do péče převzali v lednu a pořídili jsme kompletní vybavení na sekání, závlahu, hnojení nebo lajnování.

Moc mě těší uznání fotbalistů, kteří nás několikrát pochválili za hezký a kvalitní trávník," říká ředitel Ing. Petr Bambas a dodává: "K plnohodnotnému hřišti patří také dvě moderní fotbalové branky, které od března hlavní plocha opět po dlouhé době má. Doplnili jsme chybějící branku u atletického sektoru a původní ocelová branka u minihřiště UEFA byla odstraněna a také nahrazena novou bránou."


Městský stadion však neznamená jen péči o hrací plochu, ale také o zázemí. "Z bývalého bytu správce jsme zbudovali garáž, za pomoci Technických služeb Čelákovice jsme nechali odstranit nebezpečnou a nevyužívanou lávku i nefunkční lampy veřejného osvětlení za tribunou a úklid a opravy provádíme vlastními silami také na tribuně, tak aby se mohla po dlouhé době otevřít veřejnosti," upřesňuje Petr Bambas.


V příštích týdnech bude v prostorách tribuny vybudováno pítko s pitnou vodou, protože v celém areálu je jen voda užitková. Petr Bambas doplňuje další plány Čelákovické sportovní: "Uvažujeme také o opětovném zapojení topení ve všech šatnách, rádi bychom odstranili padající omítku, aby nedošlo ke zranění, zkrátka práce na stadionu je víc než dost, ale vše závisí na penězích."

 


Demontáž původní fotbalové branky


Bok tribuny po odstranění nebezpečné a nevyužívané lávky


Pohled na fotbalové hřiště z tribuny, včetně nově osazené hliníkové fotbalové branky a lajnování hřiště


Celkový pohled na fotbalové hřiště a tribunu Městského stadionu


Atletické závody (štafety základních škol), kterými ožil Městský stadion v úterý 26. dubna 2016

 

Nabízíme

Zájmovým sdružením i ostatním institucím nabízíme kdykoli v průběhu roku možnost pořádaní sportovních soustředění či akcí, sportovní vyžití pro školy v přírodě, letní dětské tábory nebo pořádání firemních akcí.

Využijte všech našich sportovišť:
Městský bazén s tělocvičnou a víceúčelovým hřištěm, Sportovní halu Vikomt, Městský stadion (travnatá plocha, minihřiště s umělým osvětlením, atletická dráha) nebo víceúčelová sportoviště v Čelákovicích...

Čelákovická sportovní, p. o.
Sady 17. listopadu 1753
250 88   Čelákovice

Čelákovická sportovní. p.o. na základě zřizovací listiny provozuje Městský bazén v Čelákovicích, včetně přilehlého víceúčelového hřiště,

Sportovní halu Vikomt a tribunu, minihřiště UEFA a hlavní travnatou plochu Městského stadionu v Čelákovicích.