• Městský bazén Čelákovice

  • Městský stadion

  • Tělocvična

  • Minihřiště UEFA

  • Hřiště a sportoviště

Copyright © 2021 Home - Hostgator Reviews - Čelákovická sportovní, p. o.

Městský stadion v květnu žil naplno

Hned tři významné a různorodé akce hostil v květnu Městský stadion spravovaný Čelákovickou sportovní, p.o..
V pátek 6. května 2016 patřil atletický ovál mladým atletům z okresu Praha-východ. TJ Spartak Čelákovice a MDDM Čelákovice hostily 1. kolo přípravky družstev.


O víkendu 14. - 15. května 2016 patřil Městský stadion Jarnímu kola hry Plamen, které pořádalo Okresní sdružení hasičů Praha-východ. Do Čelákovic se sjelo na 300 mladých dobrovolných hasičů a nechyběli ani jejich rodiče a známí.

Třetí významnou akcí bylo ve čtvrtek 19. května 2016 okresní kolo fotbalového McDonalds cupu mladších a starších žáků za účasti 22 týmů mimo jiné z Čelákovic, Úval, Mukařova, Lázní Toušeň nebo Dobřejovic.

V krajském kole McDonalds cupu budou okres Praha-východ reprezentovat školáci ZŠ Na Výsluní z Brandýsa nad Labem (mladší žáci) a ZŠ Zeleneč v kategorii starších žáků.

 

Bylo nám ctí a potěšením takto významné akce hostit!
Čelákovická sportovní, p.o.

Nabízíme

Zájmovým sdružením i ostatním institucím nabízíme kdykoli v průběhu roku možnost pořádaní sportovních soustředění či akcí, sportovní vyžití pro školy v přírodě, letní dětské tábory nebo pořádání firemních akcí.

Využijte všech našich sportovišť:
Městský bazén s tělocvičnou a víceúčelovým hřištěm, Sportovní halu Vikomt, Městský stadion (travnatá plocha, minihřiště s umělým osvětlením, atletická dráha) nebo víceúčelová sportoviště v Čelákovicích...

Čelákovická sportovní, p. o.
Sady 17. listopadu 1753
250 88   Čelákovice

Čelákovická sportovní. p.o. na základě zřizovací listiny provozuje Městský bazén v Čelákovicích, včetně přilehlého víceúčelového hřiště,

Sportovní halu Vikomt a tribunu, minihřiště UEFA a hlavní travnatou plochu Městského stadionu v Čelákovicích.