• Městský bazén Čelákovice

  • Městský stadion

  • Tělocvična

  • Minihřiště UEFA

  • Hřiště a sportoviště

Copyright © 2021 Home - Hostgator Reviews - Čelákovická sportovní, p. o.

Městský stadion v květnu žil naplno

Hned tři významné a různorodé akce hostil v květnu Městský stadion spravovaný Čelákovickou sportovní, p.o..
V pátek 6. května 2016 patřil atletický ovál mladým atletům z okresu Praha-východ. TJ Spartak Čelákovice a MDDM Čelákovice hostily 1. kolo přípravky družstev.


O víkendu 14. - 15. května 2016 patřil Městský stadion Jarnímu kola hry Plamen, které pořádalo Okresní sdružení hasičů Praha-východ. Do Čelákovic se sjelo na 300 mladých dobrovolných hasičů a nechyběli ani jejich rodiče a známí.

Třetí významnou akcí bylo ve čtvrtek 19. května 2016 okresní kolo fotbalového McDonalds cupu mladších a starších žáků za účasti 22 týmů mimo jiné z Čelákovic, Úval, Mukařova, Lázní Toušeň nebo Dobřejovic.

V krajském kole McDonalds cupu budou okres Praha-východ reprezentovat školáci ZŠ Na Výsluní z Brandýsa nad Labem (mladší žáci) a ZŠ Zeleneč v kategorii starších žáků.

 

Bylo nám ctí a potěšením takto významné akce hostit!
Čelákovická sportovní, p.o.

Nabízíme

Zájmovým sdružením i ostatním institucím nabízíme kdykoli v průběhu roku možnost pořádaní sportovních soustředění či akcí, sportovní vyžití pro školy v přírodě, letní dětské tábory nebo pořádání firemních akcí.

Využijte všech našich sportovišť:
Městský bazén s tělocvičnou a víceúčelovým hřištěm, Sportovní halu Vikomt, minihřiště s umělým osvětlením nebo veřejně přístupnou atletickou dráhu TJ Spartak Čelákovice na Městském stadionu,...

Čelákovická sportovní, p. o.
Sady 17. listopadu 1753
250 88   Čelákovice

Čelákovická sportovní. p.o. na základě zřizovací listiny provozuje Městský bazén v Čelákovicích, včetně přilehlého víceúčelového hřiště,

Sportovní halu Vikomt a tribunu, minihřiště UEFA a hlavní travnatou plochu Městského stadionu v Čelákovicích.