• Městský bazén Čelákovice

  • Městský stadion

  • Tělocvična

  • Minihřiště UEFA

  • Hřiště a sportoviště

Copyright © 2019 Home - Hostgator Reviews - Čelákovická sportovní, p. o.

23. února 2018

DH Na Stráni, DH U Penny / Opravy laviček pokračují i v dalších lokalitách...

22. ledna 2018

DH Duhové / Postupně natíráme všechna prkna na lavičkách umístěných na DH a SH tak, aby v sezóně bez problémů sloužily našim návštěvníkům.

14. ledna 2018

DH U Penny / Letošní zvláštní zima provoz na dětských hřištích příliš neomezila a tak za provozu opravujeme herní prvky, v tomto případě houpačku na DH U Penny, a i když je půlka ledna, došlo na opětovné hrabání listí...:-)

17. prosince 2017

DH V Prokopě / Plexisklo herního prvku Alluminium bylo nepezpečné a proto jsme jej nahradili polykarbonátem, který by měl zajistit bezpečnost dětí do instalace nového herního prvku.

20. listopadu 2017

DH V Prokopě / Herní sestava Alluminium z roku 2012 od zkrachovalého výrobce Karime Europe s.r.o. na DH V Prokopě pomalu dosluhuje :-( Pro rok 2018 se ve spolupráci s městem Čelákovice pokusíme zajistit zbrusu nový herní prvek!

18. listopadu 2017

DH Záluží / A zametání spadaného listí a úprava dopadových ploch, tentokrát v Záluží...

15. listopadu 2017

Workout U Penny / Po opakované likvidaci standardních Provozních řádů vandaly jsme U Penny instalovali téměř nezničitelné! :-) A jelikož je podzim, proběhlo také opakované shrabání a zametení spadaného listí...

29. října 2017

SH Na Nábřeží, DH V Hájku / Nezbytnou součástí provozování sportovišť a dětských hřišť jsou Provozní řády, které musí být podle zákona na každém DH a SH umístěny.

22. října 2017

DH Sedlčánky / Oplocení v Sedlčánkách neodolalo "umění" neznámého řidiče.

15. října 2017

Workout U Penny / Někteří obyvatelé Čelákovic si pletou naše sportoviště se sběrným dvorem...:-(( Nejčastěji uklízeným sportovištěm v naší správě je jednoznačně Workout U Penny.

6. října 2017

SH Na Nábřeží / První podzim Sportovního hřiště Na Nábřeží pod správou Čelákovické sportovní a první drobná oprava síťky basketbalového koše :-)

5. září 2017

Fitness stroje COLMEX / Původní nalepené samolepky s návody jak správně využívat venkovní fitness stroje COLMEX začali odlepovat nenechavci. Nechali jste tedy vyrobit plechové štítky, které jsme na všechny posilovací stroje přinýtovali. Věříme, že vydrží déle a hlavně poslouží zájemcům :-)

3. září 2017

Workout U Penny / V řádu hodin se dala počítat výdrž nově upevněných provozních řádů...:-( Necháváme vyrobit nové a odolnější, my vandalům a hlupákům neustoupíme!

28. srpna 2017

Workout U Penny / Vandalové vzali útokem workoutové hřiště U Penny! :-( Na samotném hřišti nebylo co zničit, tak alespoň poházeli a rozbili skleněné lahve a zničili prozovní řády workoutu i nových fitness prvků... Oba provozní řády máme skladem, takže obratem upevňujeme nové.

27. srpna 2017

SH Duhové / Sportovní hřiště Duhové už něco pamatuje a tak je zapotřebí čas od času vyměnit prkno v oplocení... Původní barevné provedení samozřejmě ctíme a dodržujeme :-)

22. srpna 2017

DH MDDM / Postupnými opravami jsme dospěli do stavu, kdy všechny námi spravované lavičky na zahradě MDDM, které jsou součástí DH jsou opravené, natřené a bezpečné.

19. srpna 2017

DH V Prokopě / Pod houpačkou na dětském hřišti V Prokopě také bylo spíše bláto, než tráva a proto jsme i zde vylepšili dopadovou plochu. Stejně jako u DH V Hájku nebo pod houpadle na DH Na Stráni jsme se položili nové certifikované zatravňovací pryžové rohože.

13. srpna 2017

DH Na Stráni / Na základě provozních zkušeností a názoru veřejnosti i znalkyně provádějící pravidelné roční revize herních prvků jsme se rozhodli změnit / vylepšit dopadovou plochu pod houpačkou "hnízdo". Po pozitivních zkušenostech z nového DH V Hájku jsme se rozhodli pořídit o osadit nové certifikované zatravňovací pryžové rohože.

26. července 2017

DH Na Stráni, DH Sedlčánky, DH Záluží / O prázdninách roste tráva nejrychleji, takže jsme znovu zajistili posekání všech dětských hřišť. Sekání probíhá častěji než v minulosti a to formou mulčování, kdy zůstávají malé částečky posekané trávy zpátky v trávníku, který je tak současně i hnojen.

10. července 2017

DH V Prokopě, DH Sedlčánky, DH Záluží / Posekáno i na dalších dětských hřištích...

2. července 2017

DH Sedlčánky / Děkujeme městu Čelákovice za úspěšné dotažení reklamace výsadby nových stromů. Dobrá věc se podařila a zeleně je zase o něco více :-)

29. června 2017

DH V Hájku / Nové dětské hřiště v Čelákovicích! V blízkosti stávajícího workoutového hřiště U Hájku (rozšířeného v květnu o dvojici fitness prvků nejen pro seniory) vzniklo zbrusu nové DH V Hájku.

Číst dál...

25. června 2017

DH Duhové / Děkujeme Technickým službám Čelákovice, p.o. za pokládku dlažby před vstupem na DH a SH Duhové! Cyklisté i maminky s kočárky již nemusí klopýtat přes obrovský schod...

23. června 2017

DH Záluží, DH Duhové / Výrobce pružinových houpadel (firma HAGS) instaloval na našich dětských hřištích u svých herních prvků distanční podložky. Mají zabránit případnému úrazu, ke kterému by mohlo dojít, pokud by prst dítěte uvízl mezi pružinou a spodní částí sedáku. Bezpečnost dětí je pro nás na prvním místě!

18. června 2017

DH U Penny / Opětovně (cca jednou týdně) zametáme dopadovou plochu workoutu U Penny, kde je naházený kačírek ze sousedního DH. Tentokrát jsme provedli důkladné zametení a nahrnutí veškerého kačírku za obrubníky dětského hřiště a uvidíme, jak dlouho tam vydrží...

12. června 2017

DH Duhové / V loňském roce se o údržbu zeleně na námi spravovaných dětských hřištích staraly Technické služby Čelákovice, p.o.. Práci odváděly kvalitně, ale bohužel nebyly schopny sekat právě, když my jsme potřebovali (tedy když je tráva vysoká).

Číst dál...

7. června 2017

DH Duhové / Průběžně opravujeme a natíráme herní prvky, tentokrát došlo na točidlo na DH Duhové...

3. června 2017

SH Sedlčánky / Vandalové se nejspíš pokoušeli vylézt po síti až do čtyř metrů. Přitom se jim podařilo utrhnout uvázání sítě, ale my bez problémů zvládáme i výškové práce :-)

24. května 2017

Nové fitness stroje COLMEX / Město Čelákovice a Čelákovická sportovní, p.o. se rozhodly v roce 2017 ještě více podpořit sportování seniorů a dospělých. Vždy dvojice venkovních fitness strojů byla osazena hned do čtyř lokalit v Čelákovicích (Jiřina - DH V Hájku, DH V Prokopě, DH Sedlčánky a DH a Workout U Penny).

Číst dál...

14. května 2017

DH U Penny / Lavička sloužící maminkám u DH U Penny byla kompletně opravena... Současně jsme znovu (po pouhých dvou týdnech) zametli dopadovou plochu na sousedním workoutu.

10. května 2017

DH Sedlčánky / Hojně využívané schody na herním prvku v Sedlčánkách se začaly pod většími dětmi prohýbat. Abychom zabránili možnému prolomení schodů a případnému úrazu, tak jsme zajistili podepření všech nášlapných ploch.

4. května 2017

DH Záluží / Zub času a vandalové se postarali o ulomení rohu střechy na domečku v Záluží. Nebezpečné ostré hrany a hroty jsme zabrousili, aby nedošlo k úrazu...

1. května 2017

Workout U Penny a U Hájku / Doplnili jsme na workoutových hřištích provozní a návštěvní řády.

30. dubna 2017

DH Na Stráni / Při pravidelné kontrole Dětských hřišť jsme objevili uvolněný provaz na šplhání, již je opraven a nově ukotven.

9. dubna 2017

Workout U Penny / Doslova "sisyfovskou prací" je úklid dopadové plochy workoutu U Penny od kačírku, který slouží jako dopadová plocha na sousedním dětském hřišti :-(

2. dubna 2017

DH MDDM / Jaro je tu a tak doplňujeme písek v dopadových plochách a připravujeme se na nápor dětí:-)

28. března 2017

Workout U Penny / Jedna momentka z využití workoutového hřiště U Penny. Pořízena v úterý 28. března v 19.21 hodin :-) Děkujeme za využívání našich sportovišť!!

10. března 2017

DH Sedlčánky / V Sedlčánkách prošly přes zimu celkovou obnovou všechny lavičky. Věříme, že posezení na nich bude s prvními jarními paprsky příjemné :-)

3. března 2017

DH Záluží / I na přelomu zimy a jara odklízíme na Dětských hřištích a sportovištích spadané listí...

24. února 2017

DH Záluží / Silný vítr porazil v pátek kolem sedmé hodiny ráno jehličnan v bezprostřední blízkosti dětského hřiště. S ohledem na dobu pádu a díky zachycení padajícího stromu o větve břízy nikdo nebyl zraněn.

Číst dál...

16. února 2017

DH Duhové / V zimní přestávce průběžně pokračujeme s opravami a natíráním herních prvků a laviček. Tentokrát Dětské hřiště Duhové...

12. února 2017

DH Záluží / S blížícím se koncem zimy jsme v Záluží udělali ze dvou starých laviček nové :-) Po květnové výměně prken u třetí lavičky, která byla v havarijním stavu, jsou tak všechna místa k sezení kompletně opravená...

9. února 2017

DH MDDM / Poškozené stupínky na schodech u skluzavky jsme demontovali, obrousili, nově natřeli a vrátili zpět...

1. února 2017

DH Záluží / Zimní idylka v Záluží :-) Chybějící prkna na lavičkách jsme demontovali a v suchu je brousíme, natíráme a připravujeme na novou sezónu...

29. ledna 2017

DH Na Stráni / Obroušený a nově natřený kolotoč je před zahájením nové sezóny zpátky na svém místě...

22. ledna 2017

DH Sedlčánky / Odvezli jsme k opravě a natření kovové konstrukce i dřevěných částí lavičku...

10. ledna 2017

Městský stadion / Sportovat na Městském stadionu mohou zájemci celoročně :-)

7. ledna 2017

DH Na Stráni / Zimní přestávky a zasněžených dětských hřišť využíváme k opravám herních prvků. Zde odvoz kolotoče k opravě a natření.

4. prosince 2016

DH U Penny / K podzimu neodmyslitelně patří na všech hřištích opakovaný úklid spadaného listí...

30. listopadu 2016

Workout U Hájku / Sportovcům v Čelákovicích pravidelně zajišťujeme vhodné podmínky ke cvičení aneb další úklid listí U Hájku

20. listopadu 2016

DH Sedlčánky / Dopadovou plochu u herních prvků jsme o nový kačírek doplnili také v Sedlčánkách. Připravujeme se s předstihem na novou sezónu...

12. listopadu 2016

DH Na Stráni / Nový kačírek je nově také u všech herních prvků Na Stráni, nechybí ani pravidelný podzimní úklid spadaného listí.

7. listopadu 2016

DH a Workout U Penny / Podzim je ve znamení opakovaných úklidů spadaného listí... A proč někomu vadí návod na cvičení je nám záhadou :-(

6. listopadu 2016

Workout U Hájku / Nejen na podzim se pravidelně věnujeme úklidu dopadových ploch u workoutových hřišť…

5. listopadu 2016

DH Záluží / Pravidelný úklid listí tentokrát doplnil rozvoz nového písku k jednotlivým herním prvkům tak, aby hřiště bylo po zimě připraveno na novou sezónu :-)

31. října 2016

DH Sedlčánky / Prostřední díl prolézačky Pes maxi od firmy Bonita nebyl zabetonovaný a tak hrozilo nebezpečí jeho vyvrácení a úrazu prolézajících dětí. Ihned po zjištění této závady jsme nejvyšší díl zabetonovali.

30. října 2016

Workout U Penny a U Hájku / Doplnili jsme na workoutových hřištích informační štítky k posilovacím prvkům. Pomohou lidem při cvičení a jsou povinné pro každoroční revizi sportovišť.

27. října 2016

SH Duhové / Opravili jsme kliku a nově natřeli vstupní branku na nově zrekonstruované sportoviště Duhové.

21. října 2016

SH Duhové / Po úspěšně dokončené rekonstrukci SH Duhové nabízíme nejen srovnání původní podoby sportoviště se současností, ale i průběh prací.

4. října 2016

SH Duhové / Využili jsme probíhající rekonstrukce SH Duhové a před pokládkou finálního povrchu (polyuretan) jsme natřeli a opravili fotbalové branky

3. října 2016

DH MDDM / Ve spolupráci s výrobcem Bonita Group Service s,r.o. jsme zajistili odvoz a demontáž točidla (kolotoče na stání) osazeného v roce 2015.

Číst dál...

29. září 2016

DH Sedlčánky / Pokračujeme v natírání herních prvků na Dětských hřištích, řada přišla i na "domeček" v Sedlčánkách...

23. září 2016

Workout U Penny / Pravidelně se věnujeme úklidu dopadové plochy na workoutovém hřišti U Penny…

19. září 2016

Všechna Dětská hřiště v Čelákovicích mají nová a jasně viditelná označení

17. září 2016

DH Na Stráni / Opravili jsme rozbitý herní prvek "stezka odvahy"

5. září 2016

DH Záluží / Vyrobili a osadili jsme novou vstupní branku. Tu původní jsme po vandalském řádění nikde v okolí nenašli…

1. září 2016

DH Sedlčánky / Napevno jsme zabudovali stojan na kola, všichni cyklisté jsou na našich DH a SH vítáni :-)

29. srpna 2016

DH Záluží / Pokračujeme v natírání herních prvků, tentokrát přišla řada na houpačky v Záluží

15. srpna 2016

DH Na Stráni / Všechny fitness prvky umístěné na tomto dětském hřišti získaly po dlouhé době nezbytné výrobní štítky

13. srpna 2016

Workout U Penny / Pravidelně uklízíme a zametáme dopadovou plochu na workoutových hřištích…

8. srpna 2016

DH MDDM / Zajistili a rozhrnuli jsme nový písek ke všem herním prvkům

2. srpna 2016

DH MDDM / Ve spolupráci s OŽP Městského úřadu Čelákovice připravujeme na zahradě MDDM novou výsadbu jako náhradu za uschlé stromy

26. července 2016

DH Duhové / Není to tak dlouho, co jsme nechali k herním prvkům dovézt nový písek a už ho musíme odplevelovat...

23. července 2016

SH Sedlčánky / Spravujeme a opravujeme i Sportovní hřiště a problém nám nedělají ani výškové práce :-)

11. července 2016

DH Záluží / Stojan na kola je po útoku vandalů opraven a je zpátky v Záluží...

10. července 2016

DH MDDM / Opravili jsme lavičku a připravujeme natírání herních prvků na dalším Dětském hřišti...

4. července 2016

DH Záluží / Záluží navštívili vandalové. Výsledkem je poničený stojan na kola a vylomená a ukradená vstupní branka :-(

3. července 2016

DH Sedlčánky / Pokračujeme v natírání herních prvků...na řadě je sestava v Sedlčánkách

20. června 2016

DH Záluží / Opravili jsme rozbité madlo a děti se tak mohou bez rizika zranění znovu houpat…

17. června 2016

DH Sedlčánky / Bezprostředně po převzetí hřiště do správy jsme objednali u herní sestavy dodatečnou montáž podesty a výměnu skluzavky, tak aby nehrozilo nebezpečí úrazu při klouzání (nedostatečná vzdálenost skluzavky od nohy herní sestavy).

14. června 2016

DH Záluží / Herní prvek s domečkem před naším vylepšením a po něm :-))

9. června 2016

DH Duhové / Nový písek jsme nechali navést také ke všem herním prvkům na „duháči“, který byl také nově posekán

7. června 2016

DH Sedlčánky / Nechali jsme dovézt nový písek pod lanovou pavučinu

5. června 2016

DH Na Stráni / Pravidelně kontrolujeme všechny herní prvky a případné závady okamžitě odstraňujeme

20. května 2016

Workout U Penny / Pravidelně se věnujeme úklidu dopadových ploch také u workoutových hřišť…

13. května 2016

DH Na Stráni / Snýtovali jsme vlnitý plech v oplocení hřiště, aby nedošlo ke zranění...

12. května 2016

DH V Prokopě / Odstranili jsme nebezpečný rozbitý horní nášlap na herním prvku. DH i SH V Prokopě bylo právě posekáno...

6. května 2016

DH Duhové / Prokypřili jsme dopadové plochy u herních prvků...

3. května 2016

SH V Prokopě / Na všech Dětských hřištích a sportovištích jsou již osazeny nové Provozní a Návštěvní řády v barvách Čelákovické sportovní, p.o.

25. dubna 2016

DH Sedlčánky / Doplnili jsme chybějící příčku v herní sestavě. Dětem tak už nehrozí zranění...

19. dubna 2016

DH Záluží / Opravili jsme pletivo a prokypřili dopadovou plochu u houpaček

17. dubna 2016

DH Na Stráni / Odstranili jsme graffiti z herních prvků

14. dubna 2016

DH U Penny / Opravili jsme vahadlovou houpačku a pneumatiky tak konečně plní svou tlumící funkci.

4. dubna 2016

Chceme změnit zavedené pořádky, nezříkat se odpovědnosti a o Dětská hřiště opravdu svědomitě pečovat, a proto budeme pravidelně zveřejňovat všechny zásadní informace a naše "zásahy", abyste měli přehled o tom co se na kterém hřišti děje...

1. dubna 2016

Čelákovická sportovní, p.o. od dnešního dne zajišťuje v Čelákovicích provoz a údržbu všech Dětských hřišť. Pokud budete cokoli potřebovat, neváhejte se na nás obrátit na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Děkujeme a těšíme se na spolupráci!

Čelákovická sportovní, p. o.
Sady 17. listopadu 1753
250 88   Čelákovice

Čelákovická sportovní. p.o. na základě zřizovací listiny provozuje Městský bazén v Čelákovicích, včetně přilehlého víceúčelového hřiště,

Sportovní halu Vikomt a tribunu, minihřiště UEFA a hlavní travnatou plochu Městského stadionu v Čelákovicích.