• Městský bazén Čelákovice

  • Městský stadion

  • Tělocvična

  • Minihřiště UEFA

  • Hřiště a sportoviště

Copyright © 2019 Home - Hostgator Reviews - Čelákovická sportovní, p. o.

24. května 2017

Nové fitness stroje COLMEX / Město Čelákovice a Čelákovická sportovní, p.o. se rozhodly v roce 2017 ještě více podpořit sportování seniorů a dospělých. Vždy dvojice venkovních fitness strojů byla osazena hned do čtyř lokalit v Čelákovicích (Jiřina - DH V Hájku, DH V Prokopě, DH Sedlčánky a DH a Workout U Penny).

Podobné fitness prvky jsou již několik let umístěny v počtu 3 ks v centru města na DH Na Stráni a jsou veřejností hojně využívané.
Celkové náklady na pořízení, osazení a instalaci osmi kusů fitness strojů činí 280.000 Kč. Čelákovické sportovní se podařilo zajistit dotaci z Nadačního fondu Zdravého životního stylu ve výši 80.000 Kč, město Čelákovice investovalo do pořízení fitness strojů částku 135.000 Kč, společnost ZEMOS - AGRO SEDLČÁNKY zemědělská a obchodní a.s. podpořila akci darem ve výši 40.000 Kč a společnost AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o. částkou 25.000,- Kč.

Čelákovická sportovní, p. o.
Sady 17. listopadu 1753
250 88   Čelákovice

Čelákovická sportovní. p.o. na základě zřizovací listiny provozuje Městský bazén v Čelákovicích, včetně přilehlého víceúčelového hřiště,

Sportovní halu Vikomt a tribunu, minihřiště UEFA a hlavní travnatou plochu Městského stadionu v Čelákovicích.