• Městský bazén Čelákovice

 • Městský stadion

 • Tělocvična

 • Minihřiště UEFA

 • Hřiště a sportoviště

Copyright © 2021 Home - Hostgator Reviews - Čelákovická sportovní, p. o.

Co nabízíme...

logo bazen 150x150

 

 Čelákovická sportovní, p.o. jako provozovatel Městského bazénu v Čelákovicích nabízí široké spektrum sportovních aktivit...

 

Městský bazén Čelákovice, Sportovní hala VIKOMT a tribuna Městského stadionu jsou od pátku 18.12. 2020 UZAVŘENY !!

Usnesení Krizového štábu města Čelákovic ze dne 15. prosince 2020.

Co vše se změní od pátku 18.12. 2020 najdete zde.

Obecně platí:

 • Zákaz shromažďování více než 6 lidí ve vnitřních i venkovních prostorech
 • Zákaz pohybu od 23:00 - 05:00 hod.
 • Zákaz konzumace alkoholu na veřejnosti
 • Otevřeno u dovolených obchodů je i v neděli, a to při zachování pravidel (rozestupy a 1 zákazník/15m2)
 • Zavřeno během 24. prosince a vánočních svátků
 • Zavřeny jsou restaurace (pouze výdejní okénko do 23:00), bazény, fitness centra či wellness centra, ubytovací služby, herny a kasina, zavřeny jsou dále i vnitřní sportoviště pro amatérské sportovce, venku trénovat max. po 6 osobách. Stejně tak jsou zavřeny muzea, galerie, výstavy, veletrhy, hrady, zámky, zoologické a botanické zahrady.
 • Dovolen je provoz lyžařských areálů v ČR za dodržení dvou pravidel (fronty před lanovým vlekem/dráhou a neuzavření sedaček s krytem, u kabin otevření okének).

Děkujeme všem návštěvníkům za přízeň, přejeme klidné vánoce a těšíme se na sportování v roce 2021!!

 

Čelákovická sportovní, p.o.

 


Čelákovická sportovní, p.o. nabízí a zajišťuje kromě provozu Městského bazénu také plaveckou výuku. V první řadě se snažíme o kvalitní a efektivní výuku plavců všech věkových kategorií.

Při "plavání s radostí" chceme děti nejen naučit plavat, ale zároveň je motivovat, aby se plavání stalo trvalou součástí jejich života! Výuka probíhá podle předem stanoveného rozvrhu a provádíme jí v souladu s vnitřními předpisy Městského bazénu a s důrazem na zásady bezpečnosti.

Dopolední výuku nejčastěji absolvují žáci druhých a třetích tříd ZŠ (případně čtvrtých a pátých), v menších školách plavou všechny ročníky z prvního stupně najednou. Jsme schopni zajistit výuku také pro děti z Mateřských škol, speciálních škol i dalších školských zařízení. Nad rámec svých povinností zajišťujeme ve spolupráci s dopravcem také autobusovou dopravu mezi školou a Městským bazénem. Malí plavci vždy po ukončení výuky dostávají tzv. mokrá vysvědčení s hodnocením plavecké výuky.

Na základě metodiky se snažíme naučit děti co nejvíce dovedností, vždy však s ohledem na jejich individuální schopnosti. Preferujeme plavecký způsob znak, ale samozřejmě se věnujeme i nácviku kraulu a prsou. Při výcviku plně využíváme moderní plavecké pomůcky a všichni naši instruktoři / trenéři mají plnou kvalifikaci pro výuku plavání.

Tradičně nabízíme možnost individuálních plaveckých kurzů pod vedením zkušených instruktorů. Nezávaznou poptávku pošlete na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., rádi Vám připravíme návrh s individuální cenovou nabídkou závislou na počtu plavců a počtu hodin...


Přihlásit se na všechny kurzy můžete e-mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., telefonicky na 731 591 418 nebo osobně v recepci Městského bazénu.

Těšíme se na Vaši návštěvu v našem bazénu :-)

Čelákovická sportovní, p.o.

 

Zážitek v bazénu

Uspořádejte pro své děti a jejich kamarády netradiční oslavu narozenin, svátku, vysvědčení, nebo si jen vylepšete den.

Pronajměte si pro sebe celý bazén.

Pod dozorem certifikovaného plavčíka bude dětem k dispozici celý Městský bazén včetně plaveckých pomůcek a to za 2.000,- Kč na hodinu.

Čelákovická sportovní, p. o.
Sady 17. listopadu 1753
250 88   Čelákovice

Čelákovická sportovní. p.o. na základě zřizovací listiny provozuje Městský bazén v Čelákovicích, včetně přilehlého víceúčelového hřiště,

Sportovní halu Vikomt a tribunu, minihřiště UEFA a hlavní travnatou plochu Městského stadionu v Čelákovicích.