• Městský bazén Čelákovice

  • Městský stadion

  • Tělocvična

  • Minihřiště UEFA

  • Hřiště a sportoviště

Copyright © 2021 Home - Hostgator Reviews - Čelákovická sportovní, p. o.

Tělocvična - Městský bazén

Tělocvičnu provozuje jako součást Městského bazénu Čelákovická sportovní, příspěvková organizace města Čelákovice.

 

 

 

 

Tělocvična u Městského bazénu

Přístupná za dodržení podmínek: pro výkon sportovní činnosti platí, že pro vnitřní přípravu může na jedné sportovní ploše být 1 tým nebo 1 skupina dlouhodobě se společně připravujících sportovců, nejvýše však 10 osob; pro příchod a odchod ze sportoviště, používání šaten, sprch a toalet jsou nastavena režimová opatření; ve vnitřních prostorách je nutné používat roušku nebo jiný prostředek k zakrytí úst a nosu.

 

Tělocvična o rozměrech 12 x 6 metrů se zrcadlovou stěnou nabízí využití pro různé druhy aktivit, například zumba, jóga, pilates, aerobik, klasický a orientální tanec nebo kondiční trénink. K dispozici jsou také dvě lavičky a dvě žebřiny.

Rezervaci a dobu pronájmu objednávejte na tel. čísle: 731 591 418 nebo na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Do tělocvičny Městského bazénu se dostanete centrálním bezbariérovým vstupem přes zádveří do recepce, ze které je vstup do samostatných šaten (dámské, pánské) se sprchami nebo přímo do tělocvičny.

Návštěvníci mohou využít tří prodejních a nápojových automatů v recepci Městského bazénu. Nabízíme příjemné prostředí pro sport i relaxaci...


Cena

Cena pronájmu tělocvičny je 150 Kč / 1 hod

(ceník byl schválen usnesením Rady města Čelákovice č. 19/2015/6.3 ze dne 14. července 2015)


Sport je prospěšný pro zdraví člověka. To je tvrzení, které nelze vyvrátit. Nebojte se a zarezervujte tělocvičnu Městského bazénu v Čelákovicích jen pro vás, kontaktujte nás. Věříme, že vás sport nadchne a stanete se našimi spokojenými klienty, stejně jako řada dalších sportovních klubů, základních škol, skupinek i jednotlivců.

Čelákovická sportovní, p.o.


Fotografie tělocvičny

 

Nabízíme

Zájmovým sdružením i ostatním institucím nabízíme kdykoli v průběhu roku možnost pořádaní sportovních soustředění či akcí, sportovní vyžití pro školy v přírodě, letní dětské tábory nebo pořádání firemních akcí.

Využijte všech našich sportovišť:
Městský bazén s tělocvičnou a víceúčelovým hřištěm, Sportovní halu Vikomt, Městský stadion (travnatá plocha, minihřiště s umělým osvětlením, atletická dráha) nebo víceúčelová sportoviště v Čelákovicích...

Čelákovická sportovní, p. o.
Sady 17. listopadu 1753
250 88   Čelákovice

Čelákovická sportovní. p.o. na základě zřizovací listiny provozuje Městský bazén v Čelákovicích, včetně přilehlého víceúčelového hřiště,

Sportovní halu Vikomt a tribunu, minihřiště UEFA a hlavní travnatou plochu Městského stadionu v Čelákovicích.